Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Gminy i Miasta Witkowo
Bip - Strona główna

Urząd Gminy i Miasta

Organy

Protokoły z sesji RM »

Protokoły z sesji RM - archiwum »

Sprawozdania z pracy Rady Miejskiej »

Dzienniki Ustaw i Monitory Polskie

Prawo lokalne

Zbiór prawa miejscowego... »

Finanse gminy

Opinie RIO... »

Projekty aktów normatywnych »

Strategia rozwoju

Plany i zamierzenia »

Ogłoszenia Burmistrza GiM Witkowo »

Informacje

Przetargi aktualne »

Przetargi zakończone »

Nabór pracowników »

Nabór kierowników i dyrektorów jednostek organizacyjnych »

Dane o stanie jednostek »

Nabór pracowników - jednostki podległe »

Sprawozdania na koniec karencji 2002-2006 »

Sprawozdania z pracy jednostek »

Sprawozdania i informacje Burmistrza »

Sprawozdania z wykonania budżetu »

Spółki z udziałem gminy »

Protokoły z kontroli »

Co mogę załatwić w UGiM ? »

Rejestry »

Petycje »

Lobbing »

Ponowne wykorzystywanie »

Edukacja - dotacje »

Wzory dokumentów »

KARTY USŁUG »

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014... »

Wybory samorządowe 2014... »

Wybory Prezydenta RP 2015... »

Referendum 2015... »

Wybory Parlamentarne 2015 »

Wybory przedterminowe burmistrza »

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej »

Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi »

Program Ochrony Środowiska i raporty »

Wyniki badań wody »

Wybory samorządowe 2018 »

walidacja css walidacja html walidacja wcag

Organy: Sołectwa i Osiedla

Składy Rad Sołeckich w kadencji 2015-2019

Sołectwo Chłądowo

1. Kazimierz Dominiak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Sylwia Kujawa - członek Rady Sołeckiej
3. Maciej Przybylski - członek Rady Sołeckiej
4. Piotr Kądzielawski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Czajki

1. Roman Rolewicz - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Andrzej Borowski - członek Rady Sołeckiej
3. Tomasz Jerzak - członek Rady Sołeckiej
4. Franciszek Ciesielski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ćwierdzin

1. Franciszek Kozanecki - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Janusz Szuba - członek Rady Sołeckiej
3. Natalia Łykowska - członek Rady Sołeckiej
4. Krzysztof Szoszorek - członek Rady Sołeckiej
5. Dariusz Sroczyński - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Dębina

1. Bernard Kopacki - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Emilia Ptaszyńska - członek Rady Sołeckiej
3. Agnieszka Musidlak - członek Rady Sołeckiej
4. Jarosław Kuliński - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Folwark

1. Tomasz Krajniak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Tomasz Szcześniak - członek Rady Sołeckiej
3. Anna Kwapich - członek Rady Sołeckiej
4. Zbigniew Sawikowski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Gaj

1. Stanisław Janas - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Krzysztof Kubasik - członek Rady Sołeckiej
3. Wojciech Kaźmierczak - członek Rady Sołeckiej
4. Zenon Średziński - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Gorzykowo

1. Marian Marciniak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Monika Andrzejaszek - członek Rady Sołeckiej
3. Czesław Woźniak - członek Rady Sołeckiej
4. Karol Staniszewski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Jaworowo

1. Krzysztof Bykowski - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Kazimierz Szczepankiewicz - członek Rady Sołeckiej
3. Helena Miechowicz - członek Rady Sołeckiej
4. Aneta Wawrzyniak - członek Rady Sołeckiej
5. Sławomir Wojciechowski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kamionka

1. Renata Robaszkiewicz - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Jacek Paluch - członek Rady Sołeckiej
3. Andrzej Koziński - członek Rady Sołeckiej
4. Marzena Chmiel - członek Rady Sołeckiej
5. Agnieszka Chmiel - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kołaczkowo

1. Ireneusz Kwapich - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Przemysław Koziński - członek Rady Sołeckiej
3. Sławomir Bruch - członek Rady Sołeckiej
4. Iwona Szymańska - członek Rady Sołeckiej
5. Małgorzata Perlicka - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Malenin

1. Jadwiga Walerczyk - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Danuta Walkowska - członek Rady Sołeckiej
3. Wojciech Chmielewski - członek Rady Sołeckiej
4. Barbara Jaskólska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Kępe

1. Henryka Stejakowska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Aleksandra Marciniak - członek Rady Sołeckiej
3. Marek Wiatrowski - członek Rady Sołeckiej
4. Jadwiga Girżda - członek Rady Sołeckiej

 

Sołectwo Małachowo Szemborowice (od stycznia 2018)

 

1. Beata Tomaszewska - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Edyta Wyrębek - członek Rady Sołeckiej
3. Daria Trzaskawka - członek Rady Sołeckiej
4. Damian Dziencielak - członek Rady Sołeckiej
5. Marcin Soppa - członek Rady Sołeckiej

 

Sołectwo Małachowo Wierzbiczany

1. Andrzej Grabowski - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Roman Przybylski - członek Rady Sołeckiej
3. Włodzimierz Miechowicz - członek Rady Sołeckiej
4. Zygmunt Drabik - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Małachowo Złych Miejsc

1. Elżbieta Grabowska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Inga Kuczyńska - członek Rady Sołeckiej
3. Mariusz Rurek - członek Rady Sołeckiej
4. Joanna Rurek - członek Rady Sołeckiej
5. Magdalena Dutko - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mąkownica

1. Janina Wędzikowska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Małgorzata Kasprzyk - członek Rady Sołeckiej
3. Anna Kudlińska - członek Rady Sołeckiej
4. Damian Zawodny - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mielżyn

1. Gabriela Szeszycka - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Kamilla Sikorska - członek Rady Sołeckiej
3. Anna Kinecka - członek Rady Sołeckiej
4. Roman Bociek - członek Rady Sołeckiej
5. Michał Bondalski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Odrowąż

1. Teresa Kaprzyk - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Ewa Kozłowska - członek Rady Sołeckiej
3. Krystyna Kozłowska - członek Rady Sołeckiej
4. Adam Nowak - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ostrowite Prymasowskie

1. Grażyna Pilaczyńska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Wanda Wendland - członek Rady Sołeckiej
3. Piotr Olszewski - członek Rady Sołeckiej
4. Karol Walczak - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Piaski

1. Stanisław Garstka - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Maciej Tysiąc - członek Rady Sołeckiej
3. Bernard Drzewiecki - członek Rady Sołeckiej
4. Eugeniusz Szyperski - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ruchocinek

1. Henryk Szymański - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Leszek Mikołajewski - członek Rady Sołeckiej
3. Tomasz Kiełczewski - członek Rady Sołeckiej
4. Barbara Wasiewicz - członek Rady Sołeckiej
5. Hanna Czaplicka - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Ruchocin

1. Małgorzata Woźniak - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Barbara Szcześniak - członek Rady Sołeckiej
3. Wioletta Ziółkiewicz - członek Rady Sołeckiej
4. Maria Stejakowska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Skorzęcin

1. Renata Kozińska - Sołectwo - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Krzysztof Walczak - członek Rady Sołeckiej
3. Grzegorz Nowaczyk - członek Rady Sołeckiej
4. Agnieszka Rewers - członek Rady Sołeckiej
5. Wojciech Wendland - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Sokołowo

1. Beata Starczewska - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Zbigniew Pawłowski - członek Rady Sołeckiej
3. Roman Wendland - członek Rady Sołeckiej
4. Leszek Trudziński - członek Rady Sołeckiej
5. Aneta Kuchta - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Strzyżewo Witkowskie

1. Leszek Kryszak - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Damian Kapczyński - członek Rady Sołeckiej
3. Karol Jaskólski - członek Rady Sołeckiej
4. Irena Jagodzińska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Wiekowo

1. Tomasz Przychodzki - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
2. Bożena Janowicz - członek Rady Sołeckiej
3. Krzysztof Wiącek - członek Rady Sołeckiej
4. Mariusz Kuster - członek Rady Sołeckiej
5. Marta Pietruszewska - członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Witkówko

1. Barbara Nowaczyk - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
2. Tomasz Szeszycki - członek Rady Sołeckiej
3. Sławomir Zawodny - członek Rady Sołeckiej
4. Piotr Kaszyński - członek Rady Sołeckiej 

Składy Zarządów Osiedli w kadencji 2015-2018:

Zarząd Osiedla Nr 1

Przewodniczący Zarządu Osiedla Jerzy Nowak
Z-ca Przewodniczącego Bronisław Zieliński
Członkowie Zarządu
1. Franciszek Wareńczak
2. Marek Sucholas
3. Stanisław Nawrocki

Zarząd Osiedla Nr 2

Przewodniczący Zarządu Osiedla Jan Orchowski
Z-ca Przewodniczącego Krystyna Świątek
Członkowie Zarządu
1. Tomasz Rachelski
2. Kazimierz Walczak
3. Piotr Stejakowski

Zarząd Osiedla Nr 3

Przewodniczący Zarządu Osiedla Rafał Majewski
Z-ca Przewodniczącego Stanisław Perlicki
Członkowie Zarządu
1. Michał Woźnicki
2. Marietta Janicka
3. Daniela Woźniak

Zarząd Osiedla Nr 4

Przewodniczący Zarządu Osiedla Marian Walczak
Z-ca Przewodniczącego Marek Zieliński
Członkowie Zarządu
1. Ryszard Nowakowski
2. Adam Skowron
3. Franciszek Bosacki
4. Grażyna Grzybowska
5. Ewa Janas

Zarząd Osiedla Nr 5 im. Lotnictwa Polskiego

Przewodniczący Zarządu Osiedla Adolf Pławczyk
Z-ca Przewodniczącego Tadeusz Śliwecki
Członkowie Zarządu
1. Iwona Kempska-Chrzanowska
2. Józef Synoradzki
3. Ireneusz Pieróg
4. Anna Loranc

drukuj pobierz pdf    

wstecz