Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Gminy i Miasta Witkowo
Bip - Strona główna

Urząd Gminy i Miasta

Organy

Protokoły z sesji RM »

Protokoły z sesji RM - archiwum »

Sprawozdania z pracy Rady Miejskiej »

Dzienniki Ustaw i Monitory Polskie

Prawo lokalne

Zbiór prawa miejscowego... »

Finanse gminy

Opinie RIO... »

Projekty aktów normatywnych »

Strategia rozwoju

Plany i zamierzenia »

Ogłoszenia Burmistrza GiM Witkowo »

Informacje

Przetargi aktualne »

Przetargi zakończone »

Nabór pracowników »

Nabór kierowników i dyrektorów jednostek organizacyjnych »

Dane o stanie jednostek »

Nabór pracowników - jednostki podległe »

Sprawozdania na koniec karencji 2002-2006 »

Sprawozdania z pracy jednostek »

Sprawozdania i informacje Burmistrza »

Sprawozdania z wykonania budżetu »

Spółki z udziałem gminy »

Protokoły z kontroli »

Co mogę załatwić w UGiM ? »

Rejestry »

Petycje »

Lobbing »

Ponowne wykorzystywanie »

Edukacja - dotacje »

Wzory dokumentów »

KARTY USŁUG »

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014... »

Wybory samorządowe 2014... »

Wybory Prezydenta RP 2015... »

Referendum 2015... »

Wybory Parlamentarne 2015 »

Wybory przedterminowe burmistrza »

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej »

Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi »

Program Ochrony Środowiska i raporty »

Wyniki badań wody »

walidacja css walidacja html walidacja wcag

Organy: Komisje Rady Miejskiej

 

Komisja Rewizyjna

  1. Marek Biadasz - Przewodniczący Komisji
  2. Roman Popek - Z-ca Przewodniczącego
  3. Tadeusz Śliwecki
  4. Marek Wiatrowski  (od 31.03.2017r.)
  5. Paweł Roszyk  (od 1.04.2018r.)

Eugeniusz Czaplicki  (do 31.03.2018r.)
Henryk Mucha  (do 15.12.2016r.)


Komisja Finansów i Rozwoju Społeczno-Gospodarczego

  1. Grzegorz Kaźmierczak - Przewodniczący Komisji
  2. Franciszek Bosacki - Z-ca Przewodniczącego
  3. Anna Loranc
  4. Marian Walczak
  5. Ireneusz Kwapich
  6. Marek Biadasz

Paweł Roszyk  (od 31.03.2017r. do 31.03.2018r.)
Marek Wiatrowski  (do 31.03.2017r.)


Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Przestrzegania Porządku Publicznego

  1. Ireneusz Kwapich - Przewodniczący Komisji
  2. Grzegorz Kaźmierczak
  3. Eugeniusz Czaplicki - Z-ca Przewodniczącego
  4. Roman Popek
  5. Monika Wendel
  6. Adam Kowalski
  7. Paweł Szymański

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Opieki Społecznej

  1. Tadeusz Śliwecki - Przewodniczący Komisji
  2. Monika Wendel
  3. Franciszek Bosacki
  4. Adam Kowalski
  5. Anna Loranc
  6. Marian Walczak
  7. Piotr Jóźwik
  8. Marek Wiatrowski - Z-ca Przewodniczącego
  9. Paweł Szymański
  10. Paweł Roszyk  (od 31.03.2017r.)
  11. Eugeniusz Czaplicki  (od 1.04.2018r.)

Henryk Mucha  (do 15.12.2016r.)

drukuj pobierz pdf    

wstecz