Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Gminy i Miasta Witkowo
Bip - Strona główna

Urząd Gminy i Miasta

Organy

Protokoły z sesji RM »

Protokoły z sesji RM - archiwum »

Sprawozdania z pracy Rady Miejskiej »

Dzienniki Ustaw i Monitory Polskie

Prawo lokalne

Zbiór prawa miejscowego... »

Finanse gminy

Opinie RIO... »

Projekty aktów normatywnych »

Strategia rozwoju

Plany i zamierzenia »

Ogłoszenia Burmistrza GiM Witkowo »

Informacje

Przetargi aktualne »

Przetargi zakończone »

Nabór pracowników »

Nabór kierowników i dyrektorów jednostek organizacyjnych »

Dane o stanie jednostek »

Nabór pracowników - jednostki podległe »

Sprawozdania z pracy jednostek »

Sprawozdania i informacje Burmistrza »

Sprawozdania z wykonania budżetu »

Spółki z udziałem gminy »

Protokoły z kontroli »

Raport o stanie gminy »

Co mogę załatwić w UGiM ? »

Rejestry i ewidencje »

Petycje »

Petycje do Rady Miejskiej »

Lobbing »

Ponowne wykorzystywanie »

Edukacja - dotacje »

Wzory dokumentów »

KARTY USŁUG »

Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi »

Program Ochrony Środowiska i raporty »

Współpraca z organizacjami pozarządowymi »

Wyniki badań wody »

Interpelacje i zapytania radnych »

Plan polowań zbiorowych »

Obwieszczenia »

Preferencyjna sprzedaż węgla »

walidacja css walidacja html walidacja wcag

Organy: Komisje Rady Miejskiej

 

Komisja Rewizyjna

  1. Pani Elżbieta Grabowska - Przewodnicząca Komisji
  2. Pan Tomasz Kubasiak - Z-ca Przewodniczącego
  3. Pan Marek Biadasz
  4. Pan Filip Wędzikowski
  5. Pan Marek Wiącek

Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Pan Marek Wiącek - Przewodniczący Komisji
  2. Pan Jakub Drzewiecki - Z-ca Przewodniczącego
  3. Pan Marek Budzik
  4. Pan Paweł Szymański
  5. Pan Filip Wędzikowski

Komisja Finansów i Rozwoju Społeczno-Gospodarczego

  1. Pani Gabriela Szeszycka - Przewodnicząca Komisji
  2. Pan Paweł Roszyk
  3. Pani Elżbieta Grabowska
  4. Pani Renata Robaszkiewicz
  5. Pan Krzysztof Chołodecki
  6. Pan Marek Biadasz
  7. Pan Marian Walczak
  8. Pan Piotr Jóźwik

Komisja Gospodarki Rolnej, Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego

  1. Pan Tomasz Kubasiak - Przewodniczący Komisji
  2. Pan Paweł Szymański
  3. Pani Renata Robaszkiewicz
  4. Pan Marek Wiącek
  5. Pan Filip Wędzikowski
  6. Pani Elżbieta Grabowska

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Pomocy Społecznej

  1. Pan Krzysztof Chołodecki - Przewodniczący Komisji
  2. Pan Jakub Drzewiecki
  3. Pan Marek Budzik
  4. Pani Gabriela Szeszycka
  5. Pan Paweł Szymański
  6. Pani Renata Robaszkiewicz
  7. Pan Piotr Jóźwik
  8. Pan Marian Walczak
  9. Pan Tomasz Kubasiak
drukuj pobierz pdf    

wstecz